Investujte do tiskárny, která vám bude nejvíc vyhovovat

Ať chcete tisknout modely aut, nebo boty, tak musíte mít 3D tiskárnu, která vám bude vyhovovat, a to nejen kvalitativně. Zajímat se musíte i o další faktory a parametry, které vám naše produkty od Felix Printers, Velleman, MakerBot, Aio Robotics, Up!, Zortrac, nebo FlashForge mohou nabídnout. Jaké přesně to jsou a jak byste si měli tiskárnu vybrat, to se snadno dozvíte u nás.
 
Řekneme vám, na co všechno byste měli před nákupem myslet
Kvalita výsledného produktu je důležitá a samozřejmě záleží na tom, co chcete z plastu vyrábět. Důležitými faktory je hlasitost stroje, rychlost výroby, velikost výrobního prostoru, provozní náklady a dvou-barevná nebo dvou-materiálová produkce. Záleží na tom, jak jsou pro vás tyto jednotlivé aspekty důležité a v jaké míře.
 
Vyvarujte se příliš drahým kusům, které za to nebudou stát
I když by se mohlo zdát, že čím vyšší je cena produktu, tím vyšší bude i jeho obecná kvalita, nemusí to být vždy pravda. Mnoho velmi drahých tiskáren je velice hlučných, což vás může při práci rušit. Nebo jsou sice rychlé, ale výsledný produkt není použitelný.
 
Nabízíme vám zkoušku na různých strojích zcela zdarma
Když si vyzkoušíte několik modelů strojů, snadno tak zjistíte, která pro vás bude nejlepší. Budete moci porovnat jejich kvalitu i hlučnost a vyzkoušet, jestli vám bude stačit její velikost. A nezapomeňte na to, že pokud výrobce bude požadovat pouze svůj plast, tak vás vstupní náklady na materiál vyjdou dráž, než u výrobců, kteří to požadovat nebudou.